پرش به محتوا

درب صنعتی سریع بازشو رولاپ:
درب رولاپ سریع السیر با طراحی زیبا بیشتر قابل توجه صنایع تولیدی می باشد. صاحبان صنایع و کارخانه ها از این نوع درب سریع به تعداد، در واحد ها و سالنها تولیدی استفاده می کنند. درب سریع بازشو دارای طراحی بسیار زیبا وظریفی است و بازدهی بالایی دارد.

درب صنعتی سریع رولاپ:
درب  سریع رولاپ را می توانید برای مکانهایی که نیاز به سرعت تردد نامحدود و عایق بندی می باشند نصب کنید . این نوع درب های سریع بازشو با طراحی زیبا و در عین حال با دوام و طول عمر زیاد با توجه به تنوع ساخت می توان برای  هر محیطی طراحی و استفاده نمود.  و همچنین مناسب ترین گزینه برای مکان هایی است که نیاز به عایق کاری کامل از نظر گرد و خاک و تردد بالا هست می باشد.

شرکت صنعت پرشین مبنا با طراحی و ساخت مناسب ترین محصول برای مشتریان خود تلاش می کند،که همیشه نیازهایشان را با موثرترین محصول برآورده کند. این درب سریع با قیمت مناسب با کیفیت و ایمنی بالا در اختیار شما قرار میگیرد.  روابط بین مشتریان باید ما باشد.

از ویژگی های درب صنعتی  FASTROLL  می توان:

  • ساخته شده از پارچه با الیاف بافته شده ابریشم با روکش Upvc محصول شرکت Mehler آلمان.

  • دارای قسمت شفاف در ارتفاع دید لیفتراک برای امنیت بیشتر و انتقال نور.

  • دارای ریموت کنترل .

  • دکمه کنترل استپ استارت.

  • سنسور متال جهت تشخیص ماشین آلات.

  • سیستم Bms .

  • چشمی جهت ایمنی بیشتر.

  • تردد نامحدود و اصطحکاک بسیار پایین .

درب سریع

درب سریع بازشو صنعتی

مشخصات فنی درب سریع رول آپ:

دارای سرعت بازشو 80 تا 130 سانتی متر بر ثانیه و تحمل باد 40 تا 80  کیلومتر بر ساعت و ابعاد استاندارد 4/5 در 4/5 متر.

 مشخصات کاربردی درب سریع رولاپ:

درب های سریع رول آپ  جهت جداسازی انبارها از سالن تولید، محیط های داخلی سالن ها  و کارخانجات مانند انبار و سالن تولید، اتاق ها تمیز ، سکو های بارگیری ، درب بیرونی جهت تردد ماشین الات و جلوگیری از تبادل هوا استفاده می شود.
درب رولاپ سریع بازشو به لحاظ طراحی و نوع مواد مصرفی آن ، تنها به عنوان درب امنیتی برای بیرون و جایگزین درب های آهنی نیست و برای این منظور طراحی نشده است.
جهت در بهای امنیتی می توان از دیگر درب های این مجموعه مانند درب سکشنال صنعتی و کرکره صنعتی اتوماتیک که البته این نوع درب های صنعتی سرعت باز و بسته شدن بسیار کمتری نسبت به درب های سریع بازشو دارند، استفاده کرد
که این شرکت با راه حلی جهت این مساله صاحبان صنایع ، طراحی درب ها را نیز به صورت که دو درب دریک ورودی نصب گردد انجام داده است . تا هم مساله امنیت و هم مساله اتلاف زمان و انرژی و تردد نامحدود در آن ورودی حل شود.