درب سریع رولاپ

درب سریع رولاپ:

درب سریع رولاپ را می توانید برای مکانهایی که نیاز به سرعت بالا تردد نامحدود و عایق بندی می باشند نصب کنید . این نوع درب ها با طراحی زیبا و در عین حال با دوام و طول عمر زیاد با توجه به تنوع ساخت می توان برای  هر محیطی طراحی و استفاده نمود، و بیشتر قابل توجه صنایع تولیدی می باشد.  همچنین مناسب ترین گزینه برای مکان هایی است که نیاز به عایق کاری کامل از نظر گرد و خاک و تردد بالا هست می باشد. به همین دلیل صاحبان صنایع و کارخانجات از این نوع درب به تعداد در واحد ها و سالن های تولیدی استفاده می کنند . درب سریع رولاپ دارای طراحی بسیار زیبا و ظریفی است و بازدهی بالایی دارد.

مشخصات فنی درب صنعتی رول آپ:

درب رولاپ صنعتی دارای سرعت بازشو 80 تا 130 سانتی متر بر ثانیه و تحمل باد 40 تا 80  کیلومتر بر ساعت و ابعاد استاندارد 4/5 در 4/5 متر می باشد.

 مشخصات کاربردی درب سریع بازشو رولاپ:

درب های اتوماتیک رول آپ سریع السیر جهت جداسازی انبارها از سالن تولید، محیط های داخلی سالن ها  و کارخانجات مانند انبار و سالن تولید، اتاق های تمیز ، سکو های بارگیری ، درب بیرونی جهت تردد ماشین آلات و جلوگیری از تبادل هوا استفاده می شود.

درب رولاپ سریع بازشو به لحاظ طراحی و نوع مواد مصرفی آن ، تنها به عنوان درب امنیتی برای بیرون و جایگزین درب های آهنی نیست و برای این منظور طراحی نشده است و جهت در های امنیتی می توان از دیگر درب های این مجموعه مانند درب سکشنال صنعتی و کرکره صنعتی اتوماتیک استفاده کرد.
که البته این نوع درب های صنعتی سرعت باز و بسته شدن بسیار کمتری نسبت به درب های سریع بازشو دارند. شرکت صنعت پرشین مبنا با ایجاد راه حلی جهت این مساله صاحبان صنایع ، طراحی درب ها را نیز به صورتی که دو درب دریک ورودی نصب گردد انجام داده است . تا هم مساله امنیت و هم مساله اتلاف زمان و انرژی و تردد نامحدود در آن ورودی حل شود. 

بازشو درب سریع رولاپ به چند طریق متفاوت بر حسب نیاز انجام میگردد:

 ** کلید های شاسی بر روی واحد کنترل 
** ریموت کنترل از راه دور جهت بازشو سریع درب
** سنسور متال ( جهت تشخیص و تردد لیفتراک)
** رادار فلززن ( جهت تشخیص و تردد لیفتراک ) 

 

از ویژگی های درب رولاپ سریع می توان موارد زیر را ذکر کرد:

پارچه upvc شرکت mehler آلمان با وزن 900 گرم که تنها پارچه استاندارد است.

ریلهای بسیار محکم و یک تیکه بدون نقطه جوش، که تحمل فشار باد را در این نوع درب بسیار بالا می برد.

واحد کنترل دارای برد (مدارفرمان) فول با قابلیت نصب به سیستم BMSبه همراه کلید های فرمان بالا و پایین و استپ و امرجنسی می باشد.

چشمی الکتریکی بر روی ریل ها جهت ایمنی درب و کاربر.

صرفه جویی در انرژی و پول.

قراردادن پنجره های شفاف در ارتفاع دید لیفتراک و ماشین آلات که سبب دید بهتر راننده شده و به انتقال نور کمک میکند

اجزای سازنده درب رولاپ

ساخت درب رولاپ

در این راستا شرکت صنعت پرشین مبنا با طراحی و ساخت مناسب ترین محصول برای مشتریان خود تلاش می کند. که همیشه نیازهایشان را با موثرترین محصول برآورده کند. این محصول با قیمت مناسب با کیفیت و ایمنی بالا در اختیار شما قرار میگیرد.
 روابط بین مشتریان باید ما باشد.

موتور درب سریع بازشو

موتور درب سریع صنعتی برای حرکت درب های سریع السیر در محیط های صنعتی و کارخانجات استفاده می شود. موتور درب صنعتی جهت استفاده در مواقع ضروری مثل قطعی برق به هندل دستی و ترمز اضطراری مجهز می باشد. این نوع موتورها در درب های اتوماتیک صنعتی ( فولداپ ، رولاپ، سرد خانه ای، کرکره ،و…) سالن تولید، انبارها و سایر محیط هایی که نیاز به عبور مکرر و سریع از درب دارند، استفاده می شود.

سوالات متداول

سوالاتی که شما می پرسید

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec mattis, pulvinar dapibus leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

درب سریع